GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
13 Haziran 2018 ( 16051 izlenme )
Reklamlar

ÖLÜM... (Okumadan Geçmeyin, Çok Etkileyici)


Öldükten yaklaşık 30 dakika içerisinde, vücutta refleks diye bir şey kalmıyor. Gevşeyen kaslar dolayısıyla ağız ve göz kapakları açık kalıyor. Boşaltım sistemi tamamen gevşiyor, idrar ve sperm akıntısı oluşuyor.

Ölümün gerçekleşmesinden 24 saat sonra vücut çürümeye başlıyor. 

Solunumun durması bakteriler için işaret oluyor ve çalışmaya başlıyorlar. İlk çürüyen organlar ise göz, beyin, mide ve bağırsaklar. Ceset şişman ise daha çabuk çürürken, bebekler ve tuzlu suda boğulanlar daha geç çürüyor. En geç çürüyen kısımlar ise kalp, mesane, böbrek ve rahim. 

Rahmin çürümesi aylarca sürüyor.İlk çürüyen yer olan mide ve bağırsaklarda bakteriler yoğun çalıştıkları için hızla gaz ortaya çıkıyor. Bu gaz, karın bölgesinin şişmesine sebep oluyor. 

Derinin üstü yanık gibi su toplarken, vücutta biriken sülfür yüzünden renk siyaha dönmeye başlıyor.Mezardan gelen sesler çürüme sürecinin bir sonucu. Günden güne şişen karın patlıyor ve göğüs çöküyor. 

Bu olay mezar üstünden duyulabilecek kadar sesli olabiliyor. Kasların kemiklerden sıyrılıp dökülmeye başlama zamanı kırkıncı güne rastladığı için, halk arasında ızdırabın azalması inancıyla hayır amaçlı yemek veriliyor.

ORTALAMA 4 YIL SONRA İNSAN TAMAMEN İSKELET HALİNİ ALIYOR . Her canlı ölümü tadacaktır 
OKUYUP İBRET ALMAYANIN AKLINA ŞAŞARIM.SADECE BU KADARIZ.BİR VARIZ BİR YOKUZ....

PAYLAŞALIM HERKES OKUSUN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAKIN ABDESTSİZ YATMA !! Karnabahar Yaprağının Faydaları Deniz Aslanı küçük kızı az daha öldürüyordu. Evlenene - kadar eşini hiç makyajsiz görmeyen adam düğün sabahı hırsız sanmış ve daha sonra ne olmuş izleyin