Reklamlar

Parmakları uyuştuğu için hastaneye gitti, doktor hatası sebebiyle felç kaldı

Ataşehir'de yaşamını sürdüren boyacı ustası Mehmet Ali Uysal, iddiaya göre parmaklarındaki uyuşma nedeniyle gittiği hastanede olduğu ameliyatın ardından felç oldu. İlk ameliyatının ardından bir saat geçtikten sonra "Eksik işlem yapmışım" diyen doktoru tarafından tekrar ameliyata alınan Mehmet Ali Uysal, ameliyat edildiği 2014 yılından bu yana yatağa bağlı olarak yaşam mücadelesi veriyor.

PARMAKLARI UYUŞTUĞU İÇİN DOKTORA GİTTİ

İddiaya göre boyacı ustası Mehmet Ali Uysal, 2014 yılında kendi evinin boyasını yaparken parmaklarında uyuşma hissederek doktora başvurdu. Mehmet Ali Uysal yaşadığı sağlık sorununun hemen ardından aralarında özel hastanelerinde bulunduğu bir çok hastaneye giderek muayene oldu.

BAŞVURDUĞU HASTANELER AMELİYAT OLMASINI SÖYLEDİ

Başvurduğu hastaneler sinir sıkışması olduğunu belirterek ameliyat olmasını önerdi. Son olarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden ve burada çekilen tomografinin ardından yine ameliyat olması gerektiği belirtilen Mehmet Ali Uysal, Üsküdar Devlet Hastanesi'nde E.Y isimli doktora yönlendirildi. Hastaneye kısa sürede yatışı yapılan Mehmet Ali Uysal, bir gün sonra ameliyata alındı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Altın Süt – ZERDEÇAL SÜT KARIŞIMI