Reklamlar

Parmakları uyuştuğu için hastaneye gitti, doktor hatası sebebiyle felç kaldı

AMELİYATINI YAPAN DOKTOR: EKSİK İŞLEM YAPTIM

Uysal'a kapalı ameliyat yapılacağı ve kolay bir ameliyat olduğu belirtildi ama işlem açık ameliyat olarak uygulandı. Ameliyat doktorun verdiği bilgilere göre başarılı geçti ancak Mehmet Ali Uysal, "Eksik işlem yaptım" denilerek doktoru tarafından bir gün sonra yeniden ameliyata alındı. Uysal bu ameliyatlardan çıktıktan sonra 3 ay boyunca yüksek ateşle hastanede kaldı.

TALİHSİZ ADAMIN BOYNUNDAN AŞAĞISI AMELİYATIN ARDINDAN FELÇ OLDU

Ameliyatların başarılı olmadığı ise Mehmet Ali Uysal'ın felç olması ile ortaya çıktı. Uysal'ın boynundan aşağısı ameliyatın hemen ardından felç oldu.

3 YILDIR YATAĞA BAĞLI YAŞIYOR

Üsküdar Devlet Hastanesi'nde geçirdiği ameliyatların ardından felç olan boyacı ustası Mehmet Ali Uysal, 3 yıldır yatağa bağlı olarak yaşıyor. Üç çocuk babası olan Mehmet Ali Uysal'a bu zor günlerinde eşi Güldari Uysal destek oluyor. Yaşadığı süreci anlatan Mehmet Ali Uysal, "Ben çalışırken parmaklarımda hafiften uyuşma vardı. Daha iyi çalışabilmek için hastaneye gittim. Burada sinir sıkışması olduğunu söylediler. Sonra başka bir hastaneye gittim. MR çekildim. Boyun fıtığı var dedi. Ameliyatlık dedi. Tekrar hastane gittim. Orası ameliyatlık olduğumu büyük bir yerde ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ben de Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne gittim. Orada doktor bizden tomografi istedi. Tomografi 15 gün sonra çıkar dediler. 15 gün sonra tekrar gittim. Doktorun kendisi yokmuş, yardımcısı varmış. O da sonuçlara baktı ameliyatlık dedi" şeklinde konuştu. Bu açıklamaların ardından Üsküdar Devlet Hastanesi'ne yönlendirildiğini ifade eden Uysal, "Doktor bize acil ameliyatlık acilen yatmanız gerekiyor dedi. 1 gün yatırır çıkarırım ameliyatın 1- 1.5 saat sürer dedi. Yoksa ayağın takılır düşersin dışarıda boynundan aşağısı felç olur kurtaramam dedi.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Lokmanın Sadakati (ibretlik )