GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
03 Şubat 2018 ( 14804 izlenme )
Reklamlar

Patates Yoğurt Diyeti (3 Günde 5 Kilo)


Patates Yoğurt Diyeti nasıl yapılır? Gün saydığımız yaz aylarına ve tatil sezonuna adım adım yaklaşıyoruz. Patates yoğurt diyeti ile fazla kilolarından şikayetçi olanlar için 3 günde 5 kilo vermek çok kolay.

Patatesin tek başına ödem attırma ve bağırsak temizleme özelliği sayesinde kolayca kilo verebilirsiniz. Yalnızca 3 gün uygulayacağınız bu diyet listesini kesinlikle 3 günden fazla uygulamamalısınız. Sitemizdeki diyet listeleri doktorunuza başvurmadan kesinlikle uygulanmamalıdır.

Patates Yoğurt Diyeti Listesi 1. GÜN

Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates, 1 su bardağı yoğurt 
Öğle:, 2 adet haşlanmış patates 1 su bardağı yoğurt 
Akşam: 2 su bardağı yoğurt 
2. GÜN Kahvaltı:, 1 su bardağı yoğurt 
Öğle: 2 adet haşlanmış patates, 1 su bardağı yoğurt 
Akşam: 1 adet haşlanmış patates, 1 su bardağı yoğurt 
3. GÜN
Kahvaltı: 1 adet haşlanmış patates 
Öğle:, 1 adet haşlanmış patates, 1 su bardağı yoğurt 
Akşam:, 1 su bardağı yoğurt 
Diyet Notları: Haşlanmış patateslere hiçbir türlü tuz ilavesi yapmayınız. Patates yoğurt diyeti 2-3 ayda yalnızca 1 defa uygulanmalıdır., Şekersiz olması şartıyla çay, kahve, yeşil çay içebilirsiniz., Diyet boyunca günde 2-3 litre su tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanser diye bir şey yok sadece B17 vitamini eksikliği var. Doktorların Önerisiyle En Etkili Sivrisinek Kovucu Mutlaka Okuyun.. Muz Kabuğunun İnanılmaz Faydaları MERHUM LİDER YAZICIOĞLU'NUN KARLAR İÇİNDEKİ BULUNMA GÖRÜNTÜLERİ İZLEYENLERİ ŞOK ETTİ! MEKANI CENNET OLSUN... SANA BUNU YAPANLARI ALLAH İKİ CİHANDA PERİŞAN EYLESİN REİS