GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Mart 2018 ( 3070 izlenme )
Reklamlar

Profesöre Kapak


Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturdugu masaya oturmuş.

-Profesör kaşlarını çatarak: ”Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz!” demiş.. Bunun üzerine öğrenci:: “O zaman ben uçuyorum…” diye cevap vermiş.

– Profesör cevaba çok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavını başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış.Yalnız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış.

– Profesör öğrenciye: Sana son bir soru soracağım, demiş.Yolda yürürken iki torba bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın?

-Öğrenci: Para olan çuvalı seçerdim demiş. – Profesör: Ben akil olan çuvalı seçerdim. – Öğrenci: Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer.

– Profesör bu cevaba çok sinirlenmiş, öğrencinin not defterini alıp içine “öküz” yazmış. – Öğrenci nota bakmadan odadan cıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : “Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz” demiş. Biraz tebessüm için Paylaşmayı unutmayalım..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

50 Milyon vatandaşın haberi dahi olmadan yaptıkları oyuna bakın! Rezillik deşifre edildi Suda kaynatıp sabah aç karna bu suyu içerseniz.. “Acaba, Kur’anda geçen MÜ’MİNLERİN ÖZELLİKLERİNDEN kaçını taşıyorum…,?” Kişniş otu yağı mide sorunlarına iyi gelir..