GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
16 Nisan 2018 ( 15994 izlenme )
Reklamlar

Sadece 1 tatlı kaşığı ile kabızlığı bitiren tarif ..

9 kiloluk atıktan 1 tatlı kaşığı ile kurtulun !Kabızlık nedir, kabızlık nasıl geçer yaşamları boyunca insanları en çok etkileyen kötülüklerden biridir.

Fakat bugün, size bağırsağınızda biriktirdiğiniz tüm dışkıları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak muhteşem bir çare buluyoruz, böylece hayatınıza daha huzurlu bir şekilde devam edebilirsiniz. Artık beklemeyin ve kolonunuzda sıkışan dışkıyı midenizi boşaltın.

Malzemeler: -2 çorba kaşığı aloe vera jeli -1 limon-2 bardak su -bal (isteğe bağlı) Bağırsaktan dışı atan yöntem 1. Limonun suyunu içine çekin ve bir kaba koyun.

2. Aloe vera sapını açın ve bir çorba kaşığı yardımıyla, aloe vera jelinin 2 çorba kaşığı özü çıkarın. 3. Hazır olduktan sonra kalan suyu karıştırın ve hepsi bu kadar.

4. Tadı beğenmezseniz, 1 tatlı kaşığı bal ile tatlandırabilirsiniz.Bağırsaktan dışı atan yöntem Kullanım şekli Bu karışımı boş bir karna alın ve 30 dakika sonra yemek yiyin.

Artık bu tarifi biliyorsunuz, uygulamaya koyun ve faydalarından faydalanın.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EVİNİZDEN UZAK TUTUN, KALP KRİZİ VE KEMİK ERİMESİNE YOL AÇIYOR DOKTORLAR ŞOKTA! 2 HAFTADA EKLEMLERİ YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YAPIN! Sigara kaçakçılığında gelinen son nokta! Nihat Hatipoğlu'na 'silikon' sorusu