GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
08 Ocak 2018 ( 1994 izlenme )
Reklamlar

SİNÜZİT VE MİGREN / SİRKELİ SUYLA EN FAZLA 15 GÜNDE BİTİYOR…

Sinüzit ve migren… Sirkeli suyla en fazla 15 günde bitiyor. Grip zaten gelemiyor. Burnunuza sabah akşam %80 sulandırılmış sirke çekin.

Orta kulak iltihabı, sinüzit, migren, guatr, uyku apnesi, horlama, geniz akıntısı, astım, bademcik, grip vb hastalıklar… Ayrıca gizli sinüs akıntısının sebep olduğu romatizma, eklem iltihapları, kalp kapakçığı, tansiyon, tiroid

Llenf nodları, alzaymer, kanser ve okb, panik atak, şizofren gibi hastalıklar durur ve gerilemeye başlar. Akıllı enerji virüsleri, enerji mikroplarını yok eden tek ilaç şirketidir. İlaçlar bizi bitirmeden biz onları bitirelim…

Not: Bu blogdaki yazılar, herhangi bir bitkisel, yada ilaç tedavisi olmasada, tamamen tavsiye amaçlıdır. Kesinlikle doktor tavsiyesi yerine geçmez.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Esra Erol Evlilik Programlarının Kapatılacağını Gözyaşları İçerisinde İsyan Ederek Böyle Duyurdu ! Bize Bile Hakaret Etti.. Öfkesini Bakın Nasıl Kustu.. Biz de Ağlıyoruz Esra Hanım Ama Sevinçten.. Devamını Okuyun.. Ağzı Açık Uyumanın Neden Olduğu Hastalıklar.. Fatma Demir cinayetinde flaş gelişme ...Gizli tanık kim?