GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
30 Nisan 2019 ( 164 izlenme )
Reklamlar

Şişman Değilsiniz

Şişmiş göbeğinden kurtulmayla cebelleşen herkes bunu azaltmak için her türlü yolu aramaktadır. İşte şişlik nasıl biter ve düz göbeğe nasıl kavuşabilirsiniz: unu başarma*nın en kolay yolu ise “Sassy Suyu”ndan geçiyor. Bu tarif sıradan içme suyunu güçlü bir karın yağı y-akıc*ıya çeviriyor! Ayrıca tüm sağlığınızı da geliştirip güçlendiriyor. Sassy suyu sindirimi geliştirir, dengenizi güçlendirir ve neredeyse 0 kaloridir.

Cynthia Sass tarafından oluşturulmuş “Düz göbek diyeti” diye ayrıca bir diyet de var ve kilo kaybı için su tüketimine dayanıyor. Günde 8 bardak içseniz bile su tumasını ve de elektrolit dengesini yine de düşünmek zorundasınız. İşte tam tarif:İçindekiler: 2 litre su – 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil (taze) – 1 orta boy limon,*yuvarlak ve ince olarak doğranmış – 1 orta boy salatalık, soyulmuş ve ince yuvarlaklar olarak doğranmış – 12 küçük nane yaprağı Hazırlık:

*Bütün malzemeleri geniş bir sürahide karıştırın ve bir gece buzdolabında dinlenmeye bırakın. Gün boyunca 4-5 bardak için. Solüsyonu sabahları kahvaltıdan önce içmeye başlayarak daha iyi ve hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. İlk ik saatten onra bir miktardan (şişlik) kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Diyetisyenler bu suyun düzenli olarak tüketilmesiyle, biraz fiziksel aktiviteyle, bel yağlarınızı eritebileceğini ve şiş göbeğinizin hafiflemesine yardımcı olacağını söylüyorlar.Kaynak: :http://filoji.com Kaynak:http://tenmuchasaludblog.com

*Hami̇*le kadınlara ve de emzi̇ren annelere ya da mi̇de p-roblemleri̇ olanlara ya da li̇stedeki̇ malzemelerden herhangi̇ bi̇ri̇ne alerji̇si̇ olanlara k-esi̇nli̇kle öneri̇lmez!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saç Dökülmesini Doğal Yollarla Önlemek Aslında Bu Kadar Kolaymış İşte Denenmiş Çözümler V-AKİA SÜRESİ İLE YAŞANAN MUCİZE BÜTÜN YAZ SİVRİSİNEKLERDEN NASIL KURTULURSUNUZ? Bunun için çok etkili iki yöntem var. Z*emzem’in P-ek bilinmeyen 7 Hayret Verici Ö-zelliği