GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
13 Kasım 2017 ( 18354 izlenme )
Reklamlar

ŞOKTA YENİ FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..


ŞOK Aktüel hafta sonu indirimleri belli oldu. beklenen ürünleri Cumartesi gününden itibaren ŞOK Market mağazalarında göreceğiz.

Bu hafta yayınlanan ŞOK kampanya kataloğu incelememiz başlıyor Her hafta karşımıza düzenli olarak iki defa ŞOK Aktüel Ürün fırsatlarının yer aldığı ürünler ile çıkan marka önümüzdeki hafta içi için geçerli olacak detaylarını paylaştı. Geçtiğimiz haftaya ve özellikle hafta sonu indirimlerine kıyasla gerek ürün çeşitliliği gerek indirim oranları ile dikkatleri üzerine çeken listeyi yazımızın devamında siz evinizden dahi çıkmadan diğer markalarla fiyat kıyaslaması yapabilin diye paylaşacağız.

Yazımızın devamında ayrıca indirim listesinde yer alan fiyat avantajıyla dikkatleri üzerine çeken haftanın ürünü özelliklerini de paylaşacağız. Market bünyesinde hazırlanan indirimler özellikle çeyiz hazırlığında olan genç kızların ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamalarının önünü açacak ürünleri içermektedir. Süpermarketler arasında önde gelen markalardan birisi de Şok Marketler zinciridir. Şok Market gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin içinde bulunduğu büyük bir ürün yelpazesiyle sizler için seçime sunulmuştur. Şok Marketlerde süt, süt ürünleri, şekerleme, ekonomik aktüel ürünler, sosis, şarküteri, peynir, ekmek, çikolata, meyve suları, satın alabilirsiniz. Şok marketler zincirinde aktüel ürünler ile indirim sistemi oluşmaktadır ve çeşitli ürünlerle müşterilere hizmet vermektedir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ceviz Suyunun Faydaları, Ceviz Suyu ZayıflatırMı, Tarifi Kozalaktan Gelen Şifa İltihapları Hemen Kurutuyor. Bir kalp cerrahına göre, eğer bu mesajın ulaştığı herkes, en az 10 kişiye dağıtırsa, muhtemelen bir kişinin hayatı kurtulabilir. Kızılırmak'ta yakalanan piranaların sırrı çözüldü