GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
17 Kasım 2017 ( 8882 izlenme )
Reklamlar

Tek Başına Eczane Ceviz..

Doğal Eczane Cevizin Faydaları

Tek başına eczane olarak da tanımlanan ceviz bünyesinde ihtiva ettiği sodyum, potasyum, gümüş iyonu, yağ, tuz, albümin, Karbonhidratlar, B1, B2, B3, B6 ve E vitaminleri sayesinde insan sağlığı açısından oldukça etkili bir bitkidir.

ABD’de de çok sayıda insanın katılımı ile kuruyemişler üzerinde yapılan deneylerde kalp hastalığı risklerini azalttığı kanıtlanmıştır. Damarlardaki birikintileri temizlemekte ve kalp hastalıklarını azaltmaktadır. Kaldı ki kalbe olan faydalarını birkaç hafta gibi kısa bir sürede gözlemleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken düzenli olarak ceviz tüketmeniz. Hemoroit (basur) sorununuz var ise bal ile karıştırıp yemenizi de tavsiye ederiz.

Kalbe olduğu Kadar Beynimiz İçinde Olmazsa Olmaz Bir Gıda.
Uzun yıllardır beyne benzerliği ile anılan ceviz gerçekten de beynimiz için çok faydalı. İçerdiği bileşenler algımızı ve hafızamızı güçlendirmede oldukça etkili.

Bununla birlikte kadınların hamilelik döneminde meydana gelen bulantılar için kesin çözüm. Bağırsak kurtlarının dökülmesinde de oldukça etkilidir. Uykusuzluk problemi yaşıyorsanız düzenli tüketmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU AKSİYON FİLMLERDE YOK Bu dua'yı biryere not edin inşaAllah.. İlaçlardan daha etkili damar açıcı karışım LÜTFEN KADINLARA ANNELERE SAYGI GÖSTERİN