GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
13 Ocak 2018 ( 3085 izlenme )
Reklamlar

Temizlikte küçük sırlar…

1-Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınizı, fırınınızı, halılarinızı, koltuklarınızı silebilirsiniz…

2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz.Ayrıyeten camsile doldurup toz da alabilirsiniz.3-Bulaşık makinesi tabletini 5 bardak sıcak suda eritip içine parlatıcı sıkıp halılarınızı, koltuklarınızı silebilirsiniz, ayrıyeten aynı işlemi yağlı mutfak dolaplarına da uygulayabilirsiniz. Sonuç mükemmel.

4-Halınıza diyelimki çay döküldü… Direk üzerine parlatıcı döküp silin, çaydan eser kalmayacak…

5-Duşakabininizi, çeşmelerinizi parlatıcıyla silerseniz parlak durur. 6-Bakırlarınızı, çeşmelerinizi ve küflenen metallerinizi ketçapla ovalarsanız ilk günkü gibi olacaktır.

7-Tencere, çaydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market poşetine döküp ovalarsanız pırıl pırıl olacaktır.8-Mutfak tezgahınızın köşelerinde silikonlar siyaha dönüştüyse pamuğa domestos döküp sabaha kadar bekletin kararıklıktan eser kalmayacaktır.

9-Pimapenlerinizin temiz olması için cif ve poşet çok işe yarıyor.10- Çıkmayan etiketlerinizden kurtulmak istiyorsanız fön makinesini tutun, ısınsın. Sizi yormadan çıkacaktır.

11-Beyaz çamaşırların daha beyaz olmasını istiyorsanız, makinayı en yüksek ısıda beklemeye alın, yıkarken de çamaşır suyu ve beyaz kalıp sabun da kullanırsanız daha beyaz olacaktır.

12-Perdeleri beyazlatmak için yıkarken perdeyle beraber arasına bulaşık makinası tabletini koyabilirsiniz.13-Elma sirkesi yada beyaz sirke temizlikte aklınıza nereler geliyorsa kullanabilirsiniz. Mikropları öldürmede oldukça etkilidir. Kaynak: Temizlikte küçük sırlar…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gaynanam Arir HASTASININYANINDA REKAKATÇI OLARAK KALAN TEYZEMİZ BİR BARDAK SICAK SU İSTEYİNCE YAPMADIĞI HAKARET KALMAYAN GÖREVLİYE YETKİLİLERCE GEREKENİN YAPILMASI ÇAĞRISINDA BULUNUYORUZ Bu Karışımla Diş Ağrısından Saniyeler İçinde Kurtulun Kafasından yapışık ikiz çocuklar yardım bekliyor..Rabbim yardımcıları olsun şifalar versin..