GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
17 Mayıs 2018 ( 15593 izlenme )
Reklamlar

Tevrat'ta Yer Alan Bu Ayet Yahudileri Tir Tir Titretiyor.

Allah kime nusret verir bilemem. Ama şunu net biliyorum: İsrail’i tarihten silecek kavim, kuzeyden gelecektir!

TEVRAT ŞÖYLE HABER VERİYOR “Yehuda’da bildirin ve Yeruşelim’de işittirin; Memlekette boru (siren) çalın. Yüksek sesle bağırın ve deyin : Toplanın da duvarlı şehirlere (sığınaklara) girelim. Siyon’a doğru bayrak kaldırın (ya teslim olun); (ya da ) kaçıp sığının. Durmayın! Çünkü

ben (Yehova), Şimalden (Kuzeyden üzerinize) bela ve büyük kırgın getireceğim! Arslan yerinden kalktı. Ve milletleri helak edici (kavim) yola düştü. (O ), Şehirlerin harap olsun, oturanı kalmasın diye, senin diyarını viran etmek için yerinden kalktı” (Yeremya, Bap 4, Ayet 5-7).Yeremya’nın işaret ettiği o gün, büyük ihtimalle İsra Suresi’nde bahsi geçen şu vaade tekabül ediyor:

“(Ey İsrail oğulları, birinci helakinizden, yani Nebukadnezar ve Romalıların sizi yurtlarınızdan sürüp çıkarmasından ) Sonra, onlara karşı size tekrar egemenlik (devlet) verdik. Mallar ve çocuklarla sizi güçlendirdik; sayınızı daha da çoğalttık. Eğer iyi ve dostça davranırsanız iyilik ve dostluk bulursunuz. Kötülük yaparsanız yine kendinize yapmış olursunuz. Son (iki bozgunculuktan sonuncusu) bozgunculuğun zamanı gelince, yüzünüzü kara etsinler, daha önce girdikleri gibi yine mescide (Beyt-i Makdis’e) girsinler ve ellerine geçirdikleri her şeyi yerle bir etsinler diye (üzerinize yine düşmanlarınızı gönderiz.)” (İsra, 6-7) Ve eminim o gün, aynı zamanda insanların akın akın İslam’a girdikleri gün olacaktır inşallah! (Nasr (Yardım) Suresi, 2-3)

İŞTE YAHUDİLERİ KORKUTAN HZ PEYGAMBERİN HADİSİ
“Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek)Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; ‘Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu, şu arkamdaki Yahudi’dir, gel de onu öldür!’ diye haber verecektir. Sadece garkad ağacı müstesna, çünkü o, Yahudilerin ağaçlarındandır.”(Müslim, Fiten, 82)Özellikle Facebook’ta Paylaşalım herkes görsün..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yağmurun İnanılmaz Geliş Anı... Allah Korusun! Daha Önce Böyle Birşey Görmedim... DÜNYANIN EN GÜNAHKAR İNSANI DİNLEYİN ÇOK SEVECEKSİNİZ İLGİNÇ BİR OLAY BİR ATEŞPEREST’İN İMANLA ŞEREFLENMESİ