GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
09 Ocak 2018 ( 10717 izlenme )
Reklamlar

Tıkanan Lavaboları Sadece 3 Malzemeyle Saniyeler İçinde Açın

Hemen hemen herkesin başına gelmiştir. Tıkanan lavabo gideri tam bir baş belasıdır.Muhtemelen başınıza böyle bir şey gelince hemen en yakınlardaki markete gidip lavaboya açmak için pahalı kimyasalları kullanmaya çalışırsınız. Ancak eski bir yöntemle tıkanan lavaboları açmak mümkün. Üstelik kimyasal içermiyor.

Eski yöntemde karbonat, tuz ve biraz sirke kullanılıyor. Kulağa etkili gelmese de denediğinizde ne kadar işe yaradığını göreceksiniz. Yöntem eski olmasına rağmen hala birçok kişi tarafından kullanılıyor.Yöntemi daha önce duymuş olabilirsiniz. Ancak duymayanlar için tekrardan gündeme getirmek istedik. Çünkü lavabo tıkanıklığı tam bir baş belası olabiliyor.

Malzemeler: 3 su bardağı karbonat, 5 su bardağı tuz, Ilık sirke, Sıcak su
Uygulanışı: 1- Karbonat ve tuzu iyice karıştırın. 2- Karışımı lavabonun giderine dökün. Huni yardımıyla karışımın aşağıya gitmesini sağlayabilirsiniz. 3- Şimdi de ılık haldeki sirkeyi dökün. 4- Son olarak da sıcak suyu dökün.

Bunları sırayla ve doğru bir şekilde yapmanız içinde dakikalar içinde lavabonuzun açıldığını göreceksiniz. Basit, pratik ve etkili bir yöntem. 
Yöntemi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KARINCALARI ÖLDÜRMEDEN KURTULUN! HER EVLİ ÇİFTİN MUTLAKA BİLMESİ GEREKEN DİNİ NİKAHI BOZAN 7 ŞEY... SON DAKİKA! METEOROLOJİ'DEN 12 İL İÇİN KORKUTAN UYARI GELDİ! Mor Soğanı Sütle Karıştırıp için anında etkisini göreceksiniz..