GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
16 Kasım 2017 ( 1580 izlenme )
Reklamlar

Türkiye’nin en kaliteli petrolü bu ilimizde bulundu!!

Türkiye’nin en kaliteli petrolü bulundu Türkiye’nin en kaliteli petrolü geçtiğimiz günlerde Siirt’te bulunmuştu. Yapılan aramalar sonucunda 6 petrol kuyusuna daha ulaşıldı.


Siirt’in Eruh İlçesinde Doğu Sadak-1 Petrol Arama Sahasında yapılan çalışmalarda Türkiye’nin en kaliteli petrolü burada yapılan aramalarda 6 petrol kuyusuna daha ulaşıldı. Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve Eruh İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç, Eruh-Bayıryüzü köyünde Doğu Sadak-1 Petrolarama kuyularında inceleme yaptı. Vali Ali Fuat Atik çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vali Atik, “İlimizin terörle değil, güzel hizmetlerle, yatırımlarla anılmasını istiyoruz. Türkiye’nin en kaliteli petrolünün Eruh ilçesinde üretilmesi, bölgenin sosyo-ekonomik yapısını ve kaderini değiştirerek, büyük bir ekonomik getiri sağlayacak” diye konuştu. Kaynak: Türkiye’nin en kaliteli petrolü bulundu
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HZ ALİ’NİN MUHTEŞEM NAR HİKAYESİ KARACİĞERİN YENİ GİBİ OLACAK VE 10 YAŞ DAHA GENÇ GÖRÜNECEKSİNİZ! Tükürün yüzlerine!! Hatay'a girmeye çalışırken Kuruyer'de yakalanan canlı bombaların ilk görüntüleri. Kuşak bağlama töreni bilindiğini üzere zor olmuştur ama bu iki kardeş bir birni bırakmıyor Allah herkese böyle kardeş sevgisi nasip etsin.