GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
29 Ocak 2018 ( 7733 izlenme )
Reklamlar

Varis, Eklem Ağrıları ve Baş Ağrısı için Defne Yaprağı Kürü Hazırladı!

Sonuç Mükemmel. Defne yaprağını 2 hafta zeytinyağında bekletirseniz
Eklem ağrıları, genelde yaşı seçkin insanlarda görülse de aslında sebebi bir tek yaş değil.

Kilo sorunları, spor aktiviteleri, kazalar veya çeşitli hastalıklar eklem ağrısına yol açabilir.

Bu tip ağrılar için kimyasal tedaviler olsa da en etkili seçeneklerden biri de defne yaprağı. Antik çağlardan beri doğal çözümler arasında oldukça popüler olan defne yapraıklarının başlıca özellikleri: ağrı, stres ve gerginliği ortadan kaldırması ve sindirim sistemini rahatlatmasıdır.

Peki eklem ağrıları için defne yaprağı nasıl kullanılır? Eklem ağrılarını geçiren defne yaprağı için malzemeler: 15 defne yaprağı Hava geçirmeyen kavanoz 250 ml. zeytinyağı

Eklem ağrılarını geçiren defne yaprağı nasıl hazırlanır? Öncelikle defne yapraklarını elinizle parçalayın. Daha sonra kavanozun içine doldurun ve zeytinyağını da üzerine dökün.Ardından ağzını sıkıca kapatın ve hava almadığından emin olun.

Hazırladığınız karışımı 2 hafta boyunca serin ve kuru bir yerde bekletin.2 hafta sonunda ağrıyan eklem ve dizlerinize bu karışımı masaj yaparak sürün. Bölgedeki ağrıların azaldığını kısa sürede hissedeceksiniz.
* Alerjik etkileri için lütfen doktorunuza danışın

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğ-ru bi-leşenler-le birlikte tü-ketilen baharatlar şifa bo-mbasına dönüşüyor! Göbek Yağlarını Eriten Mucize Kürler Doğal Tedavi Yöntemi ile Mide Yanmasından Kurtulun Ö-LEN Kİ-ŞİNİN ARDINDAN YAPILAN YANLIŞLAR