Reklamlar

Vücuttaki Bağırsak Kurtlarını Döken En Etkili Doğal Çözüm!

Bağırsak Kurdu Bitkisel Tedavi

Bağırsak solucanları her yaşta görülen bir hastalıktı.Tenyalar,yuvarlak solucanlar ve kıl kurtları olarak üçe ayrılabilir. Bağırsak kurdu bitkisel tedavi yöntemleri  ile Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ kürleri sayesinde tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Tenyalar 7-8 metreye kadar uzayabilir, halk arasında şerit olarak bilinir. İyi pişmemiş etlerle insanlara geçer.

Bağırsak kurtlarının oluşmasının en başlıca nedenlerinden bir tanesi de yenilen çiğ tam olarak pişmemiş etlerdir.Genellikle yaz aylarında yapmış olduğumuz ızgara köfte,sucuk,et ürünlerinin içlerinin pişmesine özen göstermemizde fayda vardır. Bağırsak kurdu neden olur sorusunun cevabını aldıktan sonra sıra geldi Şifalı bitkiler ile bağırsak kurdu nasıl dökülür ve bağırsak kurdu belirtileri nelerdir sorusunu cevaplamaya.

Bağırsak Kurdu Belirtileri
Şerit olan kişilerde karın şişliği, bulantı ve iştahsızlık görülür. Bağırsaklar, normal şekilde çalışmaz ve sinir sistemi bozukluğu baş gösterebilir. Şerit belirtilerin arasında kendini en açık eden özellikle geceleri oluşan makat kaşınması dır. Bunun nedeni yumurtalarını bırakmak için dişi parazitlerin aşağıya doğru hareket haline geçmesidir. Uykusuzluk, huzursuzluk, yatağını ıslatma diğer şikayetler arasındadır. Bu kaşınma sonrasında makat bölgesinde egzama veya iltihaplanma oluşabilir. Sabahları ağızdan gelen su yastığı ıslatabilir.

Tenyaları düşürmek için uygulanacak Bitkisel Formül
Bağırsak kurdu bitkisel tedavi yöntemini tenya kurtlarını dökmek için kullanabiliriz. Aşağıdaki bitkisel kür ile tenya kurtlarından kurtulabilirsiniz.

Tenya Kurdu için Bitkisel Tedavi Kür

Formül : – 1 – 1 çorba kaşığı eğrelti otu 2 su bardağı kaynar suya konularak çay gibi demlendirilip,15 dakika ara ile aç karnına birer su bardağı içilmesi önriliyor.

Formül : – 2 – 1 litre kaynar suya 1 yemek kaşığı kekik konularak 15 dakika demlendikten sonra süzülüp, sabahları aç karınla 1 su bardağı olmak üzere günde toplam 4 bardak tüketilmesi öneriliyor.

Yuvarlak Solucanları Düşürmek için Uygulacak Bitkisel Kür
Yuvarlak solucanlar 10-20 cm boyunda olup genellikle 3 ile 10 yaş arası çocuklarda görülür. Karın şişliği,karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür. Bağırsak kurdu bitkisel tedavi yöntemleri ile doğal yoldan yuvarlak solucanlar dökebilirsiniz.

Bunun için 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı papatya konulup,10 dakika demlendirilip süzüldükten sonra yemeklerden 1 saat önce günde 3-4 bardak içilmesi öneriliyor.

 Kıl Kurtları için uygulanacak Bitkisel Kür
Kıl kurtları 3-4 milimetre boyunda olup gözle zor görülen ufak bağırsak kurtlardır. Belirtileri geceleri uykusuzluk, sinir bozukluğu, baş dönmesi ve apandisit bölgesinde ağrılara neden olurlar. Genelde insan vücudundan en çok rastlanan bağırsak kurdu dur.

Bağırsak Kurdu Bitkisel Tedavi Kür
Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU hocamız, sabahları aç karnına 250 gram çilek yenilip,öğleye kadar başka bir şey yenilmediğin de kıl kurtları olanlara iyi geleceği belirtiliyor.Bu uygulamaya bir süre devam edilmesi öneriliyor.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ev Yapımı Tarif ile Tiroid Sorunlarınızı İyileştirin