GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
26 Şubat 2018 ( 3528 izlenme )
Reklamlar

Yaşlı Kadın Topuğundaki Çatlaklardan Böyle Kurtuldu..

– Buna İnanmayan Biri Yöntemi Deneyince Gözlerine İnanamadı
Topuklarda oluşan çatlaklar ve kuruluklar insanı rahatsız eder. Çoğu kişi aynı rahatsızlığa sahiptir.Başta pahalı kremlere yönelebilirsiniz. Ancak masrafsız olan yöntemi öğrenince boşuna para vermek istemezsiniz.

İşte çatlaklardan kurtulmanız için birbirinden ucuz ve etkili yöntem: Yöntem üç aşamadan oluşuyor. Dikkatle okuyup uygulayın.

Adım 1: Ayak banyosu Ilık suyu leğene boşaltın. İki yemek kaşığı bikarbonat ve tuz ekleyin. İyice karıştırın. 15 dakika boyunca ayaklarınızı içinde bekletin. Ardından ponzayı normal şekilde kullanın. Son olarak da havluyla kurulayın.

Adım 2: Masaj İki yemek kaşığı zeytinyağı ve bir yemek kaşığı toz şekeri bir kâsenin içinde karıştırın. Karışımı masaj yaparak ayağınıza sürün ve 5 dakika bekleyin. Ardından yıkayıp kurulayın.

Adım 3: Nemlendirme Yeni bir kâsenin içine iki yemek kaşığı zeytin yağı ve eriyik halde mumdan biraz damlatın. Karışması için ılık su ekleyin.

Karışım donmadan ayağınıza masaj yaparak sürün. Son olarak da temiz bir çorap giyip uyuyun. Bunu zamanla yaptıkça çatlaklardan kurtulacak ve ayağınızın yumuşacık olduğunu hissedeceksiniz.Yöntemi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin. Size teşekkür edecekler!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Allah herkese iyilik yapmayı nasip etsin Cehennem Azabı Milyonlarca Kişiyi NAMAZA Başlatan VİDEO Ali.. Bu otu herkes yesin kırk derde deva otun adı şevketi bostan bilmeyenlere duyurun