GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
29 Kasım 2017 ( 19963 izlenme )
Reklamlar

YOK BÖYLE BİR DÖNÜŞ! ŞEHİTLERE SAYGISIZLIK YAPAN NUR YERLİTAŞ,

Yok Böyle Bir Dönüş! Şehitlere Saygısızlık Yapan Nur Yerlitaş, Bir Açıklama Daha Yapıp Özür Diledi

Şehitler için söylediği skandal sözlerin ardından bir açıklama daha yapan Nur Yerlitaş, “Artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı demek istedim.” diyerek 180 derece kıvırdı.

Modacı ve televizyoncu Nur Yerlitaş katıldığı doğum günü partisi sırasında Instagram hesabından canlı yayın yapmış, o esnada, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter artık” şeklindeki sözleri duyulmuştu. Bugün Yerlitaş’tan bi açıklama daha geldi.
SANKİ O SÖZLERİ HİÇ SÖYLEMEMİŞ GİBİ

Büyük tepki toplayan bu sözlerden sonra Yerlitaş, daha önce açıklama yapmıştı. Açıklamasıyla yine tepki toplayınca bu sefer sosyal medyadan özür diledi ama skandal sözlerini de resmen kıvırdı.
İşte Nur Yerlitaş’ın o mesajı:

“Geçen akşam katıldığım bir davette yaptığım canlı yayının altına yazılan hakaretler üzerine bir anda ‘ŞEHİT’ kelimesi duyunca, “artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı” anlamında kullandığım kelimelerin kasıtlı olarak ya da yanlış anlaşılarak çok farklı yerlere çekildiğini ve resmen bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü üzülerek görüyorum.

Kimseyi şehitlerimizin aleyhine konuşturmayacağım gibi benim de şehitler aleyhine en ufak bir söz söyleyeceğim düşünülemez. Böylesine hassas olduğum bir konuda bu şekilde yanlış anlaşılmak beni derinden üzmüştür.
Her ne kadar basına yansıyan şekilde bir kastım bulunmasa da bu anlaşılma nedeniyle üzdüğüm tüm Şehit ve Gazi aileleri ile görevli tüm Polis ve Askerlerimizden öncelikle özür dilerim. 
Kamuoyuna saygılarımla. Nur Yerlitaş.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan o sözü söyleyince Trump böyle tepki verdi Her Gün Bu Çayı İçerek Ayda 15 Kilo Verebilirsiniz Bu Bitkiler Karbondioksiti Hüp Diye İçine Çekiyor! Havayı Temizleyen 5 Harika Bitki İşte Her Gün Bal ve Tarçın Yediğinizde Vücudunuzda Olanlar